MERİDYEN ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Bursa'nın alışveriş merkezleri arasında farklı bir yere sahip olan Meridyen Alışveriş Merkezi'yle, 2000 yılından beri 7000 metrekarelik bir alanda hizmet veriyoruz.

Bizi diğer alışveriş merkezlerine göre farklı bir noktada konumlayan en önemli özelliğimiz, modern bir halk pazarı olarak tüketicilere ulaşmamız. Ünlü Cadde'de yer alan alışveriş merkezimizde günde ortalama 20 bin, bayram ve hafta sonları da 100 bin ziyaretçiyi ağırlıyoruz.

Erkek, bayan ve çocuk giyiminden kozmetiğe, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, züccaciyeden çocuklar için eğitsel yayınlara kadar, çok geniş bir yelpazede ürünü, çok hesaplı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Meridyen Alışveriş Merkezi, size kalite ve fiyat avantajı sunmanın yanı sıra, çağdaş ve temiz mekanıyla, güvenliğiyle alışverişinizi huzur içinde yapmanızı sağlıyor.

Konuklarımız burada hem alışveriş yapıyor, hem de rahatlıkla dinlenip birşeyler içebilecekleri huzurlu bir mekan bulabiliyorlar.

190 esnaftan oluşan alışveriş merkezimiz, 50 cıvarında mağazası, kafeteryası, marketi ve 500'ün üzerinde çalışanıyla sizleri hesaplı ve kaliteli alışverişe davet ediyor.
@ 2013 www.meridyenavm.com